نمونه کار فراسیتی

وبلاگ

ارزان‌ترین محصولات چاپ با طلاچاپ

ارزانترین کارتن بسته بندی

ارزانترین کارتن بسته بندی

فهرست مطالب

شماره تماس مجموعه جهت سفارش مستقیم
09917271863
تهران، خیابان جمهوری،خیابان ملت، برج بهارستان، طبقه اول، پلاک 227

همان‌طور که می‌دانید، بسته‌بندی محصولات برای حفظ و حمل و نقل آنها امری بسیار حیاتی است. یکی از راه‌های اقتصادی برای بسته‌بندی محصولات، استفاده از کارتن‌ های بسته‌ بندی ارزان است. اما در انتخاب این کارتن‌ها خیلی از عوامل باید در نظر گرفته شوند. در ادامه این مطلب به بررسی ارزانترین کارتن بسته بندی می پردازیم.

بررسی ارزانترین کارتن بسته بندی:

  • بسته‌بندی دولایه: بسته‌بندی‌های دولایه دارای کاربری یکبار مصرف و ارزان‌تر از سایر گزینه‌ها به شمار می‌روند. این کارتن‌ها عموماً برای حمل و نقل موقتی و تحت فشار کم مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • کارتن‌های مقوا ای تقویت شده: این گزینه‌ها از مقوای سه‌لایه تشکیل شده‌اند که در برابر سایش و ضربه‌های خفیف توانایی مقاومت بیشتری دارند. همچنین، بسته‌بندی‌های مقوا ای تقویت شده می‌توانند در شرایط رطوبتی معمولی عملکرد خوبی داشته باشند.
  • کارتن‌های مقوا ای چندلایه: اگر در حال جستجو برای کارتن‌ های بسته‌ بندی ارزانی هستید که در برابر ضربه‌های سنگین مقاوم باشند، می‌توانید به کارتن‌های مقوا ای چندلایه نیز نگاهی بیندازید. این نوع بسته‌بندی‌ها معمولاً از مقوای پنج تا هفت‌لایه تشکیل شده‌اند و قابلیت شیب دادن و مقاومت در برابر ضربه‌های شدید را دارند.
  • کارتن‌های مقوا ای مقاومت بالا: این نوع بسته‌بندی‌ها از مقوای داری مقاومت تشکیل شده‌اند و به‌صورت خاص برای محصولات سنگین و حمل و نقل بلندمدت مناسب‌اند.

بدون شک، انتخاب ارزان‌ترین کارتن بسته‌بندی برای محصول شما بسته به نوع محصول، نیازهای حمل و نقل و بودجه شما متغیر است. قبل از تصمیم‌گیری، بهتر است با تأمین کنندگان و کارشناسان بسته‌بندی مشورت کرده و بهترین گزینه را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.
برای سفارش چاپ جعبه در تهران ارزان و فوری با ما تماس بگیرید.

تلفن پشتیبانی و ثبت سفارش : 09352904883

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟